drabpol-kompetencje-awionika-szkolenia-b

Szkolenia

dla pilotów i inżynierów lotniczych

Sprawdź nowości u nas

Oferujemy szkolenia dla pilotów i inżynierów lotniczych w zakresie obsługi urządzeń awionicznych i kompletnych zintegrowanych systemów. Posiadamy własne zaplecze szkoleniowo-treningowe w Warszawie, urządzenia demonstracyjne oraz wiedzę zdobywaną u producentów, kompetencje i doświadczenie. Korzystamy również z wiedzy i doświadczenia instruktorów z firm, których sprzęt posiadamy w ofercie handlowej, organizując „producenckie” szkolenia w Polsce.

W trakcie szkolenia uczestnicy mają możliwość obsługi działających urządzeń awioniczych w wersjach demonstracyjnych lub na symulatorach komputerowych. Po przeprowadzonym szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat uczestnictwa i pozytywnego ukończenia.

Śledząc aktualności szybko rozwijającej się elektroniki lotniczej na świecie, jako nieliczni mamy możliwość prezentacji najnowszych produktów w salonie prezentacyjno- wystawienniczym w Warszawie. Prezentowane są tam najnowsze rozwiązania oferowane na rynek GA i BA, które można „popróbować” i porównać za sobą.

W przypadku wykonania nowej modyfikacji, wdrożeniu nowego sprzętu na rynek organizujemy spotkania na lotniskach z prezentacją sprzętu na statku powietrznym i możliwością sprawdzenia jego możliwości.

nasze usługi

Siłą firmy Drabpol

jako firmy VAR są nasze kompetencje

Oferujemy kompleksowe rozwiązania systemowe składające się przede wszystkim z naszej wiedzy, doświadczenia, zaangażowania i produktów najwyższej jakości.

Produkty Lotnicze