image

Konsultacje

Analiza potrzeb i oczekiwań klientów

Rozwiązanie "szyte na miarę"

Długość życia każdego statku powietrznego jest nawet do 5 razy większa niż jego wyposażenia. Dotyczy to przede wszystkim dawnych urządzeń elektro-mechaniczych, które poza swoją stara konstrukcją nie spełniają też obecnych wymagań dotyczących podstawowego wyposażenia statku powietrznego.

Jeśli planujesz zatem wymianę starego wyposażenia na nowe, oferujemy fachowe konsultacje w tym zakresie, w Warszawskim biurze prezentacyjno- wystawienniczym, w towarzystwie konstruktorów, wykwalifikowanych specjalistów w temacie aktualnych wymogów i najnowszej oferty produktowej dla lotnictwa GA i BA.

Doradzając konkretne rozwiązanie bazujemy na analizie potrzeb, oczekiwań klienta/użytkownika, sprzętu dostępnego na rynku i przeznaczonym na to budżecie.

Na podstawie zdjęć panelu przyrządów ze starym wyposażeniem wykonujemy wizualizację wyglądu kokpitu po upgradzie, z nową awioniką.

Doradzamy także w zakresie urządzeń wyposażenia kabiny pasażerskiej, takich jak ruchome mapy, urządzenia rozrywki, urządzenia komunikacji satelitarnej (telefon, Internet).

Powstająca w ten sposób oferta, bazująca na dialogu i analizie potrzeb, jest ofertą „szytą na miarę” dla każdego indywidualnego klienta/użytkownika.

nasze usługi

Siłą firmy Drabpol

jako firmy VAR są nasze kompetencje

Oferujemy kompleksowe rozwiązania systemowe składające się przede wszystkim z naszej wiedzy, doświadczenia, zaangażowania i produktów najwyższej jakości.

Produkty Lotnicze